Club Ada-Sedef Adası

İstanbul Adalar Düğün Mekanları

İstanbul Adalar Düğün Mekanları

İstanbul’daki Prens Adaları içinde en nezih ada olan Sedef Adası; yazın eğlence sektöründe Boğaz’a rakip olmaya başladı. Bu rekabet, bu sezon açılanCLUB ADA SEDEF ile daha da artacak. İstanbul’un ve Sedef Adası’nın en yeni mekanı CLUB ADA SEDEF, plaj, yeme-içme ve eğlence keyfini bir arada sunuyor.

CLUB ADA SEDEF, yeme-içme ve eğlence sektörünün en deneyimli ve en tanınmış isimlerinden biri olan Aydın Samanlı ile genç işadamları Emay İnş. A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi, Kentplus ve Brandium markalarının sahibi Burak GörenFatih Uğuz ve Habil Gürsoy ortaklığıyla kuruldu.

CLUB ADA SEDEF, plaj, restoran-bar ve kulüp bölümlerinden oluşuyor. Plaj; pırıl pırıl bir denize ve geniş kapasiteli bir sahile sahip. Plajda gün boyu yeme-içme servisi veriliyor. Güneşlenirken bir şeyler atıştırmak veya içkisini yudumlamak isteyenlere çok özel yiyecekler ve kokteyller servis ediliyor.

CLUB ADA SEDEF’in restoran-barı, adanın dokusuna uygun taş bir binada İstanbulluları ağırlıyor. Çok sıcak ve samimi bir ambiyansı olan restoran-bar 200 kişilik kapasiteye sahip. Restoranın mönüsü Akdeniz mutfağının en özel lezzetleri ve deniz mahsullerinden oluşuyor. Restoranın plaj için de özel bir mönüsü bulunuyor.

CLUB ADA SEDEF’in restoran-barı gece olunca bir kulübe dönüşüyor. CLUB ADA SEDEF’te özellikle hafta sonları DJ partilerine ve eğlenceli gecelere ev sahipliği yapacak.
CLUB ADA SEDEF’te bir de Rum meyhanesi bulunuyor. Denize sıfır konumlanan Rum meyhanesinin başında ise Theo bulunuyor. Rum meyhanesi ve eğlencesinde en önemli isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Fedon’un oğlu Theo, bu yaz CLUB ADA SEDEF’te müdavimlerini ağırlayacak.

CLUB ADA SEDEF, 200 kişilik düğün, davet ve parti organizasyonları için de İstanbullulara hizmet verecek. Kokteyl porolonge konseptinde ise 300 kişilik organizasyonlar gerçekleştirilebilecek.

CLUB ADA SEDEF, bu yaz İstanbullulara, sabahın ilk saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar lezzetli, keyifli ve eğlenceli saatler yaşatacak.

CLUB ADA SEDEF’TEN VIP MİSAFİRLERE LÜKS HİZMET
Dünyaca ünlü, Hollanda asıllı Van Dutch tekneleri Türkiye’de ilk kez Club Ada Sedef’in özel misafirleri için hizmet veriyor. Yaz sezonu boyuncaClub Ada Sedef’in  VIP müşterilerinin transfer hizmetlerinde kullanılacak olan Van Duth tekneleri, lüks ve ihtişamıyla sınır tanımıyor.  Hollanda yapımı 30 ve 40 feet’e sahip olan Van Dutch teknelerinden Türkiye’ye 2 adet getirildi ve bu tekneler sadece Club Ada Sedef’in özel misafirleri için hafta sonları hizmet verecek. Ultra lüks, 30 ve 40 knot’a ulaşan  Van Dutch tekneleri, misafirlerini İstanbul’un istedikleri sahilinden alıp Club Ada Sedef’e getirecek sonra da istedikleri yere bırakacak. Van Dutch tekneleri 6  ve 10 kişilik kapasiteye sahip. Club Ada Sedef’in VIP müşterileri için keyif Van Dutch teknelerinde başlayacak…

SEDEF ADASI
Marmara Denizi’nin en özel adalarından biri olan Sedef Adası, Büyükada’ya 5 dakika, Kınalı’ya ve Burgaz ada’ya 7 dakika, Kartal’a ise sadece 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Bostancı’ya 25 dakikalık mesafede bulunan Sedef Adası’na şehir hatları vapuruyla da ulaşım sağlanabilinir. Otel ve pansiyonun bulunmadığı Sedef adası tekne tutkunlarının ve eğlence severlerin uğrak yeridir.

GÜNÜBİRLİK TATİLİN VE EĞLENCENİN EN KISA YOLU
CLUB SEDEF
Aydın Samanlı’nın işletmeciliğini yaptığı Sedef Adası’nın en büyük ve en yeni mekanı; Club Sedef, haftanın 7 günü misafirlerine hizmet vermektedir.
Konsiyerj Hizmetleri:

• ÖZEL DEMİRLEME ALANI
• İDO,DENİZ TAKSİ, MAVİ MARMARA , PRENSTUR İLE ULAŞIM
• VIP MİSAFİRLERE ÖZEL TEKNELERLE TRANSFER HİZMETİ
• GENİŞ ALANA SAHİP PLAJI
• 200 KİŞİ KAPASİTELİ RESTORAN&BAR
• AKDENİZ MUTFAĞI
• ÖZEL KOKTEYL VE İÇKİ SERVİSİ
• RUM MEYHANESİ
• DÜĞÜN,DAVET,PARTİ VE ORGANİZASYON HİZMETİ
• CANLI MÜZİK PERFORMANSI

CLUB ADA SEDEF

Aşağıdaki linklerden Sedef Adası’na en kolay ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Her gün;

Kartal İDO İskelesi – Kalkış 11:00
Büyükada Belediye İskelesi –  Kalkış 11:30
Sedef Adası Clubsedef İskelesi – Kalkış 18:30
Büyükada Belediye İskelesi ve Kartal İDO İskelesi
dönüş

Kartal İDO İskelesi – Kalkış 19:30
Büyükada Belediye İskelesi – Kalkış 20.00
Sedef Adası Clubsedef İskelesi – Kalkış 23.30
Büyükada Belediye İskelesi ve Kartal İDO İskelesi
dönüş

Hafta sonu dönüş ulaşımı;
Sedef Adası Clubsedef İskelesi – Kalkış 23.30 ile
24.00 arası
Büyükada Belediye İskelesi ve Kartal İDO İskelesi
dönüş
Sedef Adası Clubsedef İskelesi – Kalkış 01.30
Büyükada Belediye İskelesi ve Kartal İDO İskelesi
dönüş
Sedef Adası Clubsedef İskelesi kapanış saatinde
Büyükada Belediye İskelesi ve Kartal İDO İskelesi
dönüş servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Sedef Adası 1. nolu sokak no:2 Büyükada / Sedef Adası

Sedef Adası/Clup Sedef /Rezervasyon:

FATİH UĞUZ
0533 300 09 00
0216 382 48 27
0530 780 72 20

 Email. info@clubadasedef.com

 Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Restaurant için rezervasyon yaptırılması rica olunur.