Ada Beach Club-Heybeliada

 

Ada Beach Club Heybeliada

Ada Beach Club Heybeliada

Düğün, nişan, toplantı ve diğer aktivitelerinizde, hafızalarınızdan silinmeyecek mutluluklarınızın değişmez adresi, Heybeliada Ada Beach Club. 

Sakinliği, yemyeşil çam ve mimoza ağaçlarıyla bezenmiş doğası, dört yanı masmavi deniziyle çevrili, eşsiz Çam Limanı Koy’u ve şelale manzarasıyla, gününüzü daha da özel kılmak için Ada Beach Club’a davetlisiniz.

Ada Beach Club, Heybeliada’nın eşsiz çam ormanlarıyla çevrili Çam Limanı Koyu’nda tertemiz havası ve eşsiz doğasıyla hizmet sunmaktadır.

İstanbul’un yanıbaşında, şehirden çok uzaklarda hissedebileceğiniz Ada Beach Club’a ulaşımınız dahi çok keyifli olacaktır. Kabataş, Bostancı, Kartal ve Avcılar’dan kısa bir deniz yolculuğu ile Heybeliada da buluşuyoruz. Ada Beach Club’ın bulunduğu Çam Limanı Koyu’na gitmek üzere, ücretsiz gezi teknelerimiz sizleri bekliyor olacak. Doyumsuz manzara eşliğinde, keyifli bir tekne turu sonunda artık Ada Beach Club’dayız. 

Sizler için özel olarak hazırlanmış kum ya da çim alanlardan, platformlardan ya da özel localardan herhangi birini tercih edebiliyorsunuz.

Farklı lezzet seçenekleri ile cafe ve balık restaurant hizmetlerinden faydalanabilir, heyecanlı bir mini golf turnuvası ya da plaj voleybolu sonunda kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz. Huzurlu bir ağaç gölgesinde şelaleden akan suyun sesiyle kitabınızı okuyabilir, sınırsız internet gezintisi yapabilirsiniz.

Yaz sezonu boyunca farklı organizasyonlar ve gün içi sürprizler keyfinize keyif katacak,günün sonunda yüzlerde gülümseme ve huzur ifadesiyle tekrar birlikte olmayı dileyeceğiz.

Haydi, kitabınızı ve plaj kıyafetlerinizi yanınıza alın. Ada Beach Club bütün güzelliği ve saflığıyla Heybeliada’da sizleri bekliyor.

İletişim

info@adabeachclub.com

0216 351 17 70